0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nhlzj XIAOQIANG 8.5 Инчен BathroomMakeup Огледала,Ѕид Монтирани Суета Двојно Двострано Месинг Запалени Зголемена за Бричење Виткање со Switch Приклучок (Боја : Хром, Големина : 10X)

Nhlzj XIAOQIANG 8.5 Инчен BathroomMakeup Огледала,Ѕид Монтирани Суета Двојно Двострано Месинг Запалени Зголемена

DEN 7045.20
Това е достапна

Износот

▲Двојно страни,едната страна е редовна огледало и другата страна е magnifing огледало.Раката е до 30cm,може да се продолжува согласно вашите потребни,огледало е лесно да се качи и само приклучоци во близина на штекер.Ауреола светло дизајн околу периметарот на огледало,можете да го вклучите /исклучите ако е потребно.5 cm Mirror Дијаметар : 8.(3 X 5 X 7 X 10 X За вашиот избор)овозможува голема погодност за вас да се погледне во детали да се направат нештата право,погоден за шминка,крцкањето на акни,бричење,итн.Прекинувачот е солидна и треба да му се спротивстави на многу на користење.Број на модел : M1809 Style : Modern Feature : Осветлени,2-Лицето,Зголемена,Dual Рака Extend360 Степен Ротира Огледало : Лесно да се прилагоди на агол ќе want Input напон : 85~265v Light : Yes Material : Brass Double двострано : Зголемена и Normal Magnification опција : 3 X 5 X 7 X 10 X за вашиот selecation Double Виткање рака : До 30cm (12 инчи)Форма : Round SIZE : 309. ▲Од издржлив материјал е месинг тешко може да се скрши,тој има 7 electroplating слој,вкупно повеќе од 30µm,доволно силна за да се соочи со било лошо средина.Ние ви обезбеди задоволително решение.1 cm Power Кабел Должина : 5.▲На ѕид огледало е елегантен дизајн кој има свитлива функција.9 FT/180cm Arm Продолжување : До 12 Inch/30cm Powered Од : Plug LED Количина : 50 Pcs LED Живот : 10,000 Hours Light Светлост : 6,000 KColor : Како што е прикажано★Услуга-Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел. ▲Заштеда на енергија LED Лампи Никогаш не Треба Замена,доаѓа со долготрајна изградена-во 50 LED лента,троши и до 70%Помалку Електрична енергија отколку Редовни Светилки,бела светлина е тесно симулира природен сончева светлина,светлината е многу блиску до тоа што го гледате кога ќе одат надвор во природна светлина. ▲За вклучување/Исклучување на уредот,го прави лесно да се користи со или без назад осветлување.

За стоката

Слична стока во категоријата