0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LIMEI-ЗЕН Бања Огледало Frameless Огледало Виси Бања Огледало Декоративни Дневна Соба Огледало Виси Бања Огледало Огледала

LIMEI-ЗЕН Бања Огледало Frameless Огледало Виси Бања Огледало Декоративни Дневна Соба Огледало Виси Бања Огледало

DEN 1464.00
Това е достапна

Износот

Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку пораки систем, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас прв пат.Име на производ : Ѕид Mirror Frame големина : 45x60cm, 50x70cm, 60x80cm Features : реален одраз, природни слики, чудни агли, ултра јасно, издржливи, bright Maintenance инструкции : 1. Обидете се да се избегне изложување на сонце.Време на испорака : Обично ние ќе организира испорака во рок од 1-2 дена, пристигнување време е 15-20 дена, врати време : 30 дена.Опис : големина на овој производ е прирачник за мерење, малку од грешка, тоа е нормално, се должи на различни резолуции на мониторот фотографии, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да дадете приоритет.Додава елеганција и убавина во вашиот дом, ѕид-монтирани огледала ќе ги импресионира вашите гости, пријатели и семејства. Редовно чистење на прашина со мека четка или сува крпа.Нашата компанија има добра гаранција за квалитет систем и по-продажбата на услугата систем.Овој прекрасен ѕид-монтирани огледало е безвременски акцент парче што ќе го додадете шарм на било ходникот, бања, спална соба или простор за живеење.Добредојдовте во мојата продавница, ние сме посветени на создавање на совршен и среќен шопинг за нашите клиенти, ние имаме голем број на ѕид-монтирани огледала за да го изберете.Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас прв пат.Сликата е само за прикажување производи, ве молиме изберете го производот што сакате да го купите во зависност од вашите потреби, предмет на вистински производ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да се одржи вашата цел.

За стоката

Слична стока во категоријата