0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Чарли Базен Snooker Билијард Топки Коцкање Фан Ѕид Врамени Огледало Оркестарот Уметност Печатени Дом Дизајн Подарок

Чарли Базен Snooker Билијард Топки Коцкање Фан Ѕид Врамени Огледало Оркестарот Уметност Печатени Дом Дизајн Подарок

DEN 815.76
Това е достапна

Износот

Врамени Оркестарот Огледало - Оригиналниот Декорација на Вашиот Дом.Ѕидот Монтирани и Самостојна Застане.Рачно Изработени со Љубов и Супериорен Квалитет.Врамени Слика - Светла, Колоритни и Слабее-отпорни.Прилагодување и Персонализација Опции.Оригиналниот белата плоштад широк врамени самостојна или ѕидни-монтирање стакло Огледало, украсени со користење на директен УВ-технологија на печатење.Ова е совршено парче на уметноста да декорирате вашиот дом, канцеларија или кујна.Овој едноставен, светол, рационализација печатени Врамени Огледало е идеален за секој простор.Огледалото се соочуваат додава простор и длабочина на просторијата.Големина/Димензии/Тежина Ширина : 10" 255 mm Висина : 10" 255 mm Дебелина : 3/8" 10 mm Огледало : 3,5"x3,5" 95x95 mm Главни делови : Fiberboard, Акрилна боја, УВ-print, Лак Огледало : Glass Perfect pop на боја за вашиот ѕид, книга полица или ноќ стои.Незаборавни подарок за некој почитувани за вас, или од некој кој сонот за вас - родители, пријатели, колеги и деца.Совршен подарок идеја за роденден, божиќ, годишнина или било повод за да го прослават.За дечко, девојка, момче, девојче, маж, жена, сестра, брат, дете и тинејџер.Сликата е со висок квалитет, светли, шарени и згаснат-отпор.Боите можат да се разликуваат според monitor settings.Тие секогаш изгледаат подобро во лице.Опции за персонализација Можете да додадете на сликата што лична легенда, знак, лого, желби, честитки, итн. "За мојот мед Било", "За Mammy со љубов", "да Биде среќен мојот sweety","Само го прават тоа!" ..Тоа е БЕСПЛАТНО !Само пратете ни ги вашите желби во коментар за да цел и ние ќе ви испратиме преглед за потврда.МОЖЕТЕ ДА НАРАЧАТЕ СОПСТВЕН ОБЈЕКТ, ВРАМЕНИ ОГЛЕДАЛО СО ЕКСКЛУЗИВНИ ОРКЕСТАРОТ (РАМКА СО ВАШАТА СОПСТВЕНА СЛИКА или СЛИКАТА).САМО ГИ СПОДЕЛИТЕ СО НАС.

За стоката

Слична стока во категоријата