0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3M Оган Бариера Пломби FD 150+, Црвена, 10.1 fl мл Кертриџ, 12/случај

3M Оган Бариера Пломби FD 150+, Црвена, 10.1 fl мл Кертриџ, 12/случај

DEN 1915.20
Това е достапна

Износот

Firestop тестирани до 3 часа во согласност со ASTM E 814 (УЛ 1479), а МОЖЕ да/ULC S115. Оган resistive заеднички систем тестирани до 4 часа, во согласност со ASTM E 1966 (УЛ 2079).Континуирано печат останува свитливи и овозможува за типичен цевка движење.Континуирано печат останува свитливи и овозможува за типичен цевка движење.На база на вода за лесна инсталација, расчистување и отстранување на отпадот.

За стоката

Слична стока во категоријата