0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Spider ЈО Игра, Го Фати Грешки со Вашиот Spider yoyo, Меморија Игра, Возрасти 4+, Забавни Игри, Семејство Игри, Забава Игри, Играчки за Девојчиња, Играчки за Момчиња, yoyo за Деца

Spider ЈО Игра, Го Фати Грешки со Вашиот Spider yoyo, Меморија Игра, Возрасти 4+, Забавни Игри, Семејство Игри,

DEN 599.76
Това е достапна

Износот

Spider Јо е gluttonous грешка catcher !!!Играчите мора да се фрли на него како yoyo топка да се обиде и да го фати на повеќето инсекти, snagging жетони поставени на подот.Семејството забава е загарантирана со Пајакот Јо!.Возраст 4+ / 1-2 играчи / Вештини се стимулирани : работи меморија, ги мотивира да се направи физичката активност, го стимулира рефлекси.Кутија вклучува : 2 симпатична пајаци, 10 токени, 14 налепници, 14 Велкро закрпи, еден прирачникот;.Повеќето забавно на сите семејство игри, и навистина иновативен yoyo за деца.Spider на Ио, исто така е меморија игра.Секој знак покажува одреден број на инсекти за тоа.Што треба да се запаметат кои на жетони поставена на подот ќе им даде на играчот кој граби нив највисок резултат!.Производот е екстремно издржливи.Секој пајакот е ултразвучно сплотени и изградени од врвен квалитет материјал.Тоа е сертифициран од ASTM и CE EN71;.играчки за момчиња, девојки играчки, забава игри : Тоа е унисекс играчка.Тоа е играчка за момчиња, совршен подарок за девојчиња и Тоа е совршен за партиски игри.Инсекти нема да има доста време, ако Пајакот Јо е во близина!Ги преземе знак со раката и го користат како симпатична Yo Yo да го фати повеќето инсекти.Тоа е игра за вештина, брзина, готовност и прецизност.Се обучат и да стане најбрзо spider во светот!.Меморија Игра & Визуелни Вештини : Што треба да се сеќавам кој белези имаат најголем број на инсекти.Можете да направите различни игра верзии за да се направи тоа harder Physical Координација и Активност : Тоа е акциона игра!Ќе мора да се движите низ и да се координираат различни делови на вашето тело да биде во можност да имаат за цел брзо и accurately Family Игра & тимска Работа : Игра сам, или со вашата friends Screen Слободни : Деца треба време за играње "во реалниот живот"!Традиционално се игра поттикнува интеракцијата, креативно размислување, решавање на проблеми и толку многу more Safe : 100% Безбедно.

За стоката

Слична стока во категоријата