0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Oakley Мажите Oo9463 Sutro Лајт Правоаголна очила за сонце

Oakley Мажите Oo9463 Sutro Лајт Правоаголна очила за сонце

DEN 4416.00
Това е достапна

Износот

Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Леќа ширина : 139 милиметри.Рака : 138 милиметри.Пластични леќи.Секој пар на Oakley очила за сонце дојде со ткаенина за чистење и случајот да се исчисти, заштита и чување на вашите очила за сонце.Тие се вбризгува со лиен термопластични О-Прашање рамка која обезбедува поголема сила и флексибилност, и е дизајниран да издржи менувањето или deforming со текот на времето.Oakley леќи се обложени со 100% УВ заштита, да помогне да се заштитат очите од штетните UV зраци и намалување на замор на очите кога се носи.Oakley производи што се продаваат од страна на овластени продавачи, како и , се прифатливи за сите производителот гаранции и гаранции.На Sutro семејството се проширува со полу-rimless верзија на популарната стил за поголемо поле на гледање.Мост : 139 милиметри.Посета на Oakley продавница со кликнување на брендот линкот погоре за да продавница целиот Oakley асортиман.О-ПРАШАЊЕ СТРЕС ОТПОРНИ на ТЕХНОЛОГИЈА : O-Прашање Oakley рамки се лесни и трајни производи за сите-ден удобност и заштита.ПАТЕНТИРАНА ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА ОПТИКА (HDO) : Oakley е висока дефиниција оптика обезбедуваат супериорен оптички јасност и жилет-остри визија на секој агол, како и јасност и заштита од влијанија и UV светлина, филтрирање 100% од УВА, UVB, UVC, и штетната сина светлина до 400mm.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ацетат рамка.

За стоката

Слична стока во категоријата