0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Serengeti Maestrale Очила За Сонце

Serengeti Maestrale Очила За Сонце

DEN 4319.76
Това е достапна

Износот

Увезени.Најлон, TR90 рамка.Trivex леќа.Поларизирана Photochromic Леќи.Анти-Рефлективен Слој на кожата.Леќа ширина : 67 милиметри.Мост : 14 милиметри.Исклучително Мала Тежина Најлон Рамка.Совршена за трчање, пловењето, спорт.Поларизирана Photochromic "светлина-прилагодување" Леќи.Trivex Висока Чистота, Отпорен на Гребење леќи.Анти-Рефлективен Грб и Прст Печатење Отпорни.Photochromic и поларизирано својства се комбинираат со лесни NXT, да се загрози отпорни леќи со анти-отсјај облоги, што резултира со супериорен визуелна острина и перформанси.Ексклузивно Поларните Докторски леќа технологија е достапен во Serengeti Возачи и CPG (Кул Слика Сива) леќа нијанси.Serengeti дизајнира и развива eyewear да ве ослободи.Дизајн, квалитет и удобност на нашите рамки и супериорен во однос на дефиницијата на нашите леќи ќе ви се задржи во целосна контрола зад воланот или гас, во сонце, снег или небото.Ние направивме за нашите eyewear за оние кои се жедни за на отворен пат што им овозможува да избега од границите на градот, и кои имаат бесконечен жед за авантура и слобода.Каде тие се, што и тие се брка.

За стоката

Слична стока во категоријата