0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Спортски Поларизирани очила за сонце за Мажи Жени,Поларизирана Велосипедизам очила за сонце, Безбол Работи Риболов Голф Возење очила за сонце

Спортски Поларизирани очила за сонце за Мажи Жени,Поларизирана Велосипедизам очила за сонце, Безбол Работи Риболов

DEN 719.76
Това е достапна

Износот

【TR90 ОЧИЛА РАМКА】Нашата надворешна обработени очила за сонце се изработени од лесен и трајни TR90материјал,удобно за долго време облечен, ќе не донесе никаков товар за вашето тело. 【ПОШИРОКА И ПОЈАСНА ВИЗИЈА ИСКУСТВО】Унисекс поларизирани очила за сонце, ув заштита усвојува целосно да се надгради леќа,преголеми спортски очила за сонце во поширока и појасна леќа дизајн,обезбедување на вас со поголема визија во дивината,целосна покриеност очила за сонце со добар правец и dustproof ефект, спречување на комарец око на штета,хуманизирано криви дизајн,ви помогне да се намали отпор на воздухот за време на висока брзина на возење велосипед и други активности на отворен простор.Поларизирана. 【ПРИЛАГОДЛИВИ ХРАМОВИ】Shady зраци поларизирани очила за сонце со хуманизирано прилагодливи храмот дизајн,лесен и издржливи,можете да ја прилагодите храмови разумно да се даде подобро носи искуство,comeing со еден пар на храмот за слободни,можете да го промените храмот и употреба. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】На ергономски прилагодливи мека носот влошки обезбеди одлична одговара за се соочуваат со различни форми,со гумени уво влошки да го намали притисокот врз носот и ушите,дури и ако носиш тоа за долго време, ќе може да се добие добар носи утеха,удобно за секојдневно носење.Леќа ширина : 5. 【ПРЕМИУМ ЛЕЌА】 објективот на трендовски кул очила за сонце се направени на квалитетот TAC поларизирани леќи, донесува вонредни јасност и извонреден оптички квалитет, видлива светлина перспектива стапка е супер висока, кои ви даваат подобра визуелно искуство и ефикасно да се заштитат очите од сончевите зраци.Огледало Слој на кожата.

За стоката

Слична стока во категоријата