0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Г-Ѓа Сјај За Белење Speckle Елиминирање - Суштината 3 Чекор Систем

Г-Ѓа Сјај За Белење Speckle Елиминирање - Суштината 3 Чекор Систем

DEN 5496.00
Това е достапна

Износот

Ефикасно се продре низ слоеви на кожата да се воздржат темен пигмент раст додека отстранување на темни дамки за побели и помазна кожа.На билни составот на оваа суштината е познат за поправка на оштетените кожата, враќање на кожата еластичност и природен сјај.Тоа исто така го спречува темен пигмент на раст за појасна и бела кожа.Високо ефикасен навлажнувачки крем познат да се зголеми вода содржината на епидермисот и кожата имунитет за поздрава и помалку нервозни кожата.Професионално тестирани за безбедност Најсилните формула достапни преку ШАЛТЕР Резултати се гледа во краток период на време МЈ Unlimited е посветен на нудење на жените и мажите од сите возрасти ексклузивна палета на производи, од супериорни перформанси клиничките третмани за највисок квалитет Чудо домашна нега.Целта, без разлика на тоа што производот, е посјајна, поздрав, помлад изглед на кожата.

За стоката

Слична стока во категоријата