0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AngelaKerry Multy Бои Миленичиња Куче Куче Кликнете Clicker Обука Тренер Послушност Помош Средство За Учење

AngelaKerry Multy Бои Миленичиња Куче Куче Кликнете Clicker Обука Тренер Послушност Помош Средство За Учење

DEN 318.96
Това е достапна

Износот

Ве молиме Имајте во предвид : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн.Добро лидерство започнува со комуникација, и на најефикасен начин да се комуницира со вашето куче е преку послушанието обука.Состојба : 100% Сосема нов.Материјал : Пластика.Звукот на овој clicker е посебен и јасно, и тоа може да се слушне од далечина ја Зголемува комуникацијата и ја подобрува однесување.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Негативна или Неутрална повратни информации, ние ќе бидеме среќни да работат со вас.

За стоката

Слична стока во категоријата