0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FNJJLU Жените Широк Нога Boho Панталони Удобен Лабава Фит Јога Панталони Еластичен Појас Хипи Pajama Bottoms

FNJJLU Жените Широк Нога Boho Панталони Удобен Лабава Фит Јога Панталони Еластичен Појас Хипи Pajama Bottoms

DEN 476.64
Това е достапна

Износот

Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings. Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!2. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. ✿【ШИРОК НОГА ПАНТАЛОНИ】- Едноставен стил, двострано коса џебови, лабава одговара, направи да изгледате одлично за вашето слободно време. ✿ Карактеристики : јога панталони за жени capri панталони за жени јога панталони sweatpants за жени жени панталони панталони за жени лен панталони за жени sweatpants панталони товар панталони жените palazzo панталони за жени женска панталони бејзбол панталони товар панталони широк нога панталони за жени пот панталони за жени пот pantswomens пот панталони жените пот панталони црни sweatpants бела sweatpants пот панталони за тинејџерски девојки сива sweatpants sweatpants жени се врзуваат боја sweatpants c жените sweatpants девојки sweatpant фармерки за жените фармерки женска фармерки висока waisted фармерки за жените бел дното фармерки за жените искинатите фармерки бели фармерки за жените baggy фармерки искинатите фармерки за жени, црни фармерки за жените одблесокот фармерки жените фармерки фармерки за жените водат ✿ Спецификации : Бренд : FNJJLUGender : Мажи, women Season : Есен,пролет,winter Material : СТП, mesh Style : Casual What ќе добие : 1 КОМПЈУТЕР Жените Панталони✿ Забелешка : 1. ✿【ЕЛАСТИЧЕН ПОЈАС】- Еластичен појас со прилагодливи drawstring обезбедуваат максимална удобност во половината.Drawstring затворање. ✿【ПОВОД】- Совршени за јога,Дневна, танц, школа, на одмор, на плажа, во jogger, панталони, одлична за жешките летни денови, исто така погоден за носење во кул сезона. ✿【ВНИМАНИЕТО】ве Молиме да се разгледа за да изберете една или две големина поголема, и се однесуваат на големината на табелата она што се нуди!Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/или Висат Линија Сува/хлор. (Сите мерења во сантиметри и инчи, ве молиме имајте во предвид 1cm=0. ✿【МАТЕРИЈАЛ】- Висок квалитет мека ткаенина и кожа-пријателски, дише и пот-абсорбента, бидете кул и опуштено цело време особено во жешките летни.

За стоката

Слична стока во категоријата