0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Деца Бебе Девојка Блузи Без Ракави Плажа Цвет Симпатична Летна Шорцеви Поставите Облека Облека

Деца Бебе Девојка Блузи Без Ракави Плажа Цвет Симпатична Летна Шорцеви Поставите Облека Облека

DEN 263.52
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ткаени Памук,Памук.Рака Мие Само.Розова-Блузи : Chiffon, Шорцеви : Ткаени Памук/ БелаБлузи : Памук, Шорцеви : Chiffon.Мода Лето Секојдневен Облека 2 Парчиња во Собата, Кавга без Ракави Кошули, Блузи + Plaid со Копчиња Decro Шорцеви Облека.Машина перат, Рака мие, се препорачува. 3 Стилови : Plaid Групи/ Plain Групи/ Флорални Поставува; Големина : 6-12 Месеци/ 12-18 Месеци/ 2 T/ 3 T/ 4 T/ 5 T/ 6/ 7/ 8. Пакет се вклучени : 1x Маици + 1x Шорцеви.Боја : R-жолта | Големина : 4 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

За стоката

Слична стока во категоријата