0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XiaoGui Грб Одговараат на Транспарентен Прашина Торба,Гардероба за Складирање,Чување Торба Облека Прашина Маска,Вертикална Виси,Патент,Водоотпорен,5 Парчиња (Големин

XiaoGui Грб Одговараат на Транспарентен Прашина Торба,Гардероба за Складирање,Чување Торба Облека Прашина Маска,Вертикална

DEN 2431.68
Това е достапна

Износот

Метална патент, го прави лесно да се откажам облека. ● Материјал : Тие се направени од PEVA,проѕирни дизајн,и облека во внатрешноста се јасно на прв поглед,што го прави лесно да се најде облека што ви треба.Дали сте забележале дека вашата облека биле покриени со прашина по период на складирање?Прашина-доказ за складирање торба може да биде прашина-доказ и водоотпорен.Можете да ги зачувувате виси костуми,кошули,палта и други облека за да се спречи вашата облека од брчки и добивање валкани,и да ги реши вашите проблеми на промена на годишните времиња.Ако не сте го примиле пакетот по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди замена и без наплата.roduct параметри : roduct име : облека прашина маска olor : Бела aterial : PEVA осум : 110g roduct големина : 60 x 80см,60 x 100cm,60 х 120cm,60 x 140cm pe Ifications : 5 парчиња се справат на примена : кошули,палта,ровот, палта и други облека rompt : .Кога ќе не им треба,вие само треба да се свитка нив,заштеда на многу простор. ● Врвот отворање дизајн е погодно за закачалки за да ја помине,а тоа не е лесно да влезат во пепел,и може да се користи.

За стоката

Слична стока во категоријата