0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Џорџ Џими Рамо Опфаќа Облека Заштитник Одговараат на Прашина Маска Виси Торба 5 КОМПЈУТЕРИ - Пеперутка

Џорџ Џими Рамо Опфаќа Облека Заштитник Одговараат на Прашина Маска Виси Торба 5 КОМПЈУТЕРИ - Пеперутка

DEN 1097.52
Това е достапна

Износот

Големина : 100 X 60 CM ( 39.37 X 23.62 инчен).Материјал : PEVA.Тоа во голема мера ќе ви помогне во одржување на вашата костуми, фустани, блузи, и други облека за слободни од прашина, нечистотија или коса од домашно милениче и човечки.Можете да ги користите на облека полици и во вашите плакари како одличен начин да се заштити облека и да ги чува се додека тие се во и надвор од сезоната.Бродови од Хонг Конг.Ова е одлична алтернатива на облека полна торба.Одржување на прашина исклучите вашиот гардероба додека правејќи го тоа лесно за вас да се види што се зачувани облека без rummaging.Ве молиме обрнете внимание на големината на објектот.

За стоката

Слична стока во категоријата