0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XiaoGui Виси Прашина Торба,Возрасни Одговараат Јакна Заштита Торба,апарати за Домаќинство Гардероба за Складирање, Чување Торба Облека Прашина Маска,Перат (Боја : 5 Па?

XiaoGui Виси Прашина Торба,Возрасни Одговараат Јакна Заштита Торба,апарати за Домаќинство Гардероба за Складирање,

DEN 2462.64
Това е достапна

Износот

roduct параметри : roduct име : облека прашина маска olor : Бела aterial : PEVA roduct големина : 60x80cm,60x100cm,60x120cm,60x140cm pe Ifications : 5/10 се справат на примена : кошули,палта,ровот, палта и други облека rompt : .Таа е погодна за сите облека,палта,кошули,панталони,итн.Поради Ifferent мерни методи,може да се 1-2cm грешка,ве молам, прости ми! . ● Стандардна времето за испорака е околу 15-28 дена.Можете да ги зачувувате виси костуми,кошули,палта и други облека за да се спречи вашата облека од брчки и добивање валкани,и да ги реши вашите проблеми на промена на годишните времиња.Можете да ги користите во гардероби,cloakrooms,облека изложбените салони,суви средства за чистење и на други места.Дали сте забележале дека вашата облека биле покриени со прашина по период на складирање?Прашина-доказ за складирање торба може да биде прашина-доказ и водоотпорен.Кога ќе не им треба,вие само треба да се свитка нив,заштеда на многу простор. ● Функција : облека перница може да ја спречи прашина,браздата и згаснат облека,и нека ви каже збогум на неуредна гардероба дома.Ако не сте го примиле пакетот по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди замена и без наплата.Облеката торба може да се мијат со вода без деформација и може да се користи.Тоа може да се сместат облека на различни должини.

За стоката

Слична стока во категоријата