0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XiaoGui Надолу Јакна/Грб Не-Плетени Прашина Маска, Складирање Торба Стереоскопски Прашина Торба,апарати за Гардероба Складирање,(Боја : Сива боја,Големина : 60x110x50cm) Тра?

XiaoGui Надолу Јакна/Грб Не-Плетени Прашина Маска, Складирање Торба Стереоскопски Прашина Торба,апарати за Гардероба

DEN 2419.44
Това е достапна

Износот

● Стандардна времето за испорака е околу 15-28 дена.Можете да ги зачувувате виси костуми,кошули,палта и други облека за да се спречи вашата облека од брчки и добивање валкани,и да ги реши вашите проблеми на промена на годишните времиња.Дали сте забележале дека вашата облека биле покриени со прашина по период на складирање?Прашина-доказ за складирање торба може да биде прашина-доказ и водоотпорен. ● Различни големини се на располагање.Ако не сте го примиле пакетот по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди замена и без наплата.Можете да ги користите во гардероби,cloakrooms,облека изложбените салони,суви средства за чистење и на други места.● Вертикална виси : 360 ° цврсто заврши на облека ,се проширува од 5cm,тоа е повеќе издржливи и цврст,а тоа е обесени во плакарот за да се зачува простор.па може да се каже збогум на неуредна плакарот дома.

За стоката

Слична стока во категоријата