0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
СКАРА Другар Пица Поставен Камен

СКАРА Другар Пица Поставен Камен

DEN 1072.32
Това е достапна

Износот

Производителот гаранција може да не се применува.На скара другар голема пица кора карактеристики, квалитет, од нерѓосувачки челик и се вртливата се справи со заклучување за лесно складирање и стабилност кога е во употреба.Голем ергономски рачка, отпорни на топлина.Нерѓосувачки челик сечилото.Fsc beechwood рачка за кул контрола.На скара другар голема пица кора карактеристики, квалитет, од нерѓосувачки челик и се вртливата се справи со заклучување за лесно складирање и стабилност кога е во употреба.Голем ергономски рачка, отпорни на топлина.Нерѓосувачки челик сечилото.Нерѓосувачки челик сечилото.Fsc beechwood рачка за кул контрола.

За стоката

Слична стока во категоријата