0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XiaoGui Облека Опфаќа Користи за Чување Одговара на Кратки Здолништа Tuxedos Фустани Три-Димензионални Прашина Маска Облека Организатор Плакарот за Транспарентно (Голем

XiaoGui Облека Опфаќа Користи за Чување Одговара на Кратки Здолништа Tuxedos Фустани Три-Димензионални Прашина

DEN 2448.24
Това е достапна

Износот

Купи со доверба:Ние гарантираме за да ви овозможи со 100% задоволителна услуга,времето за испорака е 10-15 дена,и се врати опсегот е околу 30 дена.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Карактеристики : Анти-влага,Прашина-отпорни добра пропустливост на воздух,ја Штити од нечистотија,прав и пената се изгради и од мириса.Материјал : Висок квалитет PEVA,трајни,анти-статички,обновливи и лесно да се чисти.Pratical За Живот : Единствен патент и лента затворање + Транспарентен мека на допир PEVA за брз пристап.во исто време да rotect вашата облека форма на прав,држејќи ги свежо,чисто, уредно и навремено слободни.Облека Организатор Плакарот:За дома секојдневно се користи за да се заштитат костуми,фустани,палта,кошули,leathers,здолништа,јакни,панталони,униформи,Идеален да се стави во гардероба,складирање или се врши додека патуваат.Заштитете ги Вашите Зачувани Објекти Овие вакуум складирање кеси се вдп,херметички и ќе го заштити вашиот облека од влага,прашина и ги задржува мирис слободни за долго време! Чувајте ги вашите секојдневни предмети се секогаш добро организирани и ги красат,овие грб кеси за плакарот складирање може да ви помогне со таа задача.Ние ќе се обидеме потрудиме да го донесе на високо-квалитетни производи за луѓето од целиот свет.Стоковните information Name : Три-димензионални облека торба.Материјал : дебела PEVA.Карактеристики : голем капацитет за дизајн,прецизен и ивица,метал патент,трајни и перат.инсталација steps1. Поправи најлон јаже врски на двата краја на пол и се врзуваат лак.2. Ставете ја проширува верзијата на врвот на секоја друга,повеќе фиксација е многу цврста.3. Лесно се стави на облека и среди.4. Затворање на патент,и облеката на четири сезони ќе биде dustproof.Искрена Service The времето за испорака е 10-15 дена,и се врати опсегот е околу 30 days If имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

За стоката

Слична стока во категоријата