0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XiaoGui Транспарентен Прашина Торба,Домашна Гардероба за Складирање, Чување Торба Децата Прашина Маска,Надолу Грб, Водоотпорен 45x45x70cm (Боја : А,Големина : 2 Пакети) Трајн

XiaoGui Транспарентен Прашина Торба,Домашна Гардероба за Складирање, Чување Торба Децата Прашина Маска,Надолу Грб,

DEN 2419.92
Това е достапна

Износот

Ако не сте го примиле пакетот по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди замена и без наплата.Дали сте забележале дека вашата облека биле покриени со прашина по период на складирање?Прашина-доказ за складирање торба може да биде прашина-доказ и водоотпорен.● Стереоскопски прашина маска може да се сместат облека на различни должини,погоден за сите облека,палта,кошули,панталони,итн.На патент, го прави лесно да се откажам облека.Кога ќе не им треба,вие само треба да се свитка нив,заштеда на многу простор. ● Стандардна времето за испорака е околу 15-28 дена.Можете да ги зачувувате виси костуми,кошули,палта и други облека за да се спречи облека од станување на збрчкана и валкана,и тоа исто така може да ги реши вашите проблеми на промена на ватенка складирање сезона.Ви благодариме!.Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку купувачот информации,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,се надеваме дека ќе ви обезбеди со високо-квалитетни производи и најдобра услуга.

За стоката

Слична стока во категоријата