0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XiaoGui Домашна Облека Прашина Маска,Гардероба за Складирање,Проѕирни Видливи,Складирање Торба за Костум Јакна Прашина Торба,Патент,Водоотпорен 60 x 90CM (Боја : Б,Големи?

XiaoGui Домашна Облека Прашина Маска,Гардероба за Складирање,Проѕирни Видливи,Складирање Торба за Костум Јакна

DEN 2467.44
Това е достапна

Износот

● Стандардна времето за испорака е за 15-28 дена.Ако не сте го примиле пакетот по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди замена и без наплата. ● Материјал : Направен од PEVA материјал,проѕирни дизајн,облека внатре се јасно на прв поглед,лесно да се најде. ● Функција : облека перница може да ја спречи прашина,браздата и згаснат облека,и висат вертикално во плакарот,така што ќе може да конкурираат проштална на неуредна плакарот.Спаси многу простор. ● Применливи места : прашина маска може да се сместат облека,палта,надолу јакни,панталони и други облека.Тоа е погоден за употреба во плакари,суви средства за чистење и на други места за да се задоволат вашите повеќе потреби. ● Виси отворање на врвот е погодно за полагање на облека багажник,кој може да се мијат и се користи.Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку купувачот информации,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,се надеваме дека ќе ви обезбеди со високо-квалитетни производи и најдобра услуга.Ви благодариме!Дали сте забележале дека вашата облека биле покриени со прашина по период на складирање?Прашина-доказ за складирање торба може да биде прашина-доказ и водоотпорен.Можете да ги зачувувате виси костуми,кошули,палта и други облека за да се спречи облека од станување на збрчкана и валкана,и тоа исто така може да ги реши вашите проблеми на промена на ватенка складирање.roduct параметри : roduct име : Облека прашина торба olor : Бела aterial : PEVA roduct големина : 60x90cm pe Ification : 5 парчиња / 10 парчиња се справат на примена : облека,палта,надолу јакни,итн.rompt : .Поради Ifferent мерни методи,може да се 1-2cm грешка,ве молам, прости ми! .Поради снимање и прикажување на екранот под Ifferent осветлување,ќе има одредена боја Ifference,се надевам дека секој го разбира!.

За стоката

Слична стока во категоријата