0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Herzzer за iPod Touch 7/6/5 Случај,3 во 1 Тешки Солиден Хибрид Shockproof Заштита + Тешко Пластични + Мека Силиконска Гума Браник Двојно-Layer Не се Лизга Заштитни Случај,Јасно

Herzzer за iPod Touch 7/6/5 Случај,3 во 1 Тешки Солиден Хибрид Shockproof Заштита + Тешко Пластични + Мека Силиконска

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Кул случај го прави вашиот телефон изгледаат стилски и око-фаќање, овој прекрасен телефон случај, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели.Добро вреди да имаат еден.Чувајте вашиот i Phone сигурна и безбедна на дневна основа. ♦ Ние се придржуваат соодветни слики за секој производ. ♦Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Случаен Боја Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Случаен Боја Специјалното Пенкало. ♦ Тенок одговара и елегантен изглед : Тенки случај ефикасно да го заштити вашиот телефон без додавање на големо.Три Слоеви Design This случај е направен од три слоеви кои имаат високо-одделение тешко PC надворешниот слој, Шок-Апсорбирање на TPU внатрешна случај и PC браник без екран заштитник.Засилен Агол Зголемување на Шок се Апсорбира кога вашиот Телефон е Намалувањето на теренот.Добро вреди да имаат еден.Лесно да се носат во џеб и пријателски.♦Стилски 3 во 1 Тешки Солиден Хибридни Хард PC Меки Силиконски Браник Shockproof Не се Лизга Заштитни Случај Покрие Компатибилни со i Pod Touch 7/6/5.Силиконски Внатрешниот слој перници и штитови вашиот телефон од оштетување.Тенок одговара и елегантен изглед : Тенки случај ефикасно да го заштити вашиот телефон без додавање на големо.Тоа може да понуди вашиот телефон доволно заштита.Тоа се забележува дека сите слики ние шут се земени во најприродна состојба ние некогаш може да се создаде за да ви покаже како на производи, всушност, изгледа како. ♦ Силна Заштита : 3 во 1 Тешки Солиден Shockproof Структура, флексибилни меки силиконски работ браник е специјално дизајниран за капка апсорпција, тешко пластични школка и цврсти PC задниот поклопец обезбедува одлична заштита за вашите скапоцени телефон.Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција на сликата на нашите компјутери и мобилни телефони.Прецизни Cutouts : Точни и големи отворање cutouts може да им овозможи лесен пристап до сите порти.

За стоката

Слична стока во категоријата