0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OneChoi Појас Мелница Нож Убодни, 7-3/4 Долго време се Острат Локатор Прилагодливи Агол -5°~ 25°, Појас Нож Острилка Убодни со Двојна Притиснете Таблички, Нож Прави Агол Мел

OneChoi Појас Мелница Нож Убодни, 7-3/4 Долго време се Острат Локатор Прилагодливи Агол -5°~ 25°, Појас Нож Острилка

DEN 3119.52
Това е достапна

Износот

Острат агли може да се точни за да го поставите користење острат убодни со прилагодување на навој turnbuckle.Сите делови и контактни површини се елоксирани за спречување на корозија и ' рѓа. ∮ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ∮ -На protractor плоча е направена од нерѓосувачки челик и обработени од страна на ласерски обработка. ∮ЛЕСНО ДА се СТЕГА∮ -Таа има 44 прислушувани монтажа дупки (1/4-20 unc завршетоци со) и 6 дополнителни завртки за да го поврзете вашиот ножеви, 2 поцинкуван правоаголна менгеме плочи и завртки може да се користи за да се поправи ножеви во било која висина за многу различни нож модели.Тоа може да биде брзо и лесно да се инсталира директно на worktable пред мелница.

За стоката

Слична стока во категоријата