0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Американската Tourister Belle Патување Hardside Багаж со Фабрика Тркала, Црна, Носат-На 21-Инчен

Американската Tourister Belle Патување Hardside Багаж со Фабрика Тркала, Црна, Носат-На 21-Инчен

DEN 3527.28
Това е достапна

Износот

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 20" Фабрика багаж зголемува вашата пакување моќ и ги исполнува повеќето носат на големината ограничувања за оние кои патуваат во земјата и бараат да останат светлина. 10 година ограничен : Американски Tourister производи се точно тестирани за да се осигураме дека нашите производи ги исполнуваат строгите стандарди.Оваа торба доаѓа со 10-годишна против дефекти во материјалите и изработката.Книгата отворање случај со мрежа divider и крстот ремени во главната преграда со архивиран скромност џеб.Четири, мулти-насочен преголеми фабрика тркала за лесен мобилност, ре-инженерните лесен.Притисни го копчето за заклучување се справува овозможува лесно маневрирање кога прошири надвор од куферот, и продавници уредно внатре кога не е во употреба.Ткаенина Тип : Abs.Големина на : Рачна На 21-Инчен | Боја : Црна Воведување на линија изграден да се земе harshest патување елементи!Американскиот Tourister Belle Патување е комбинација на модерното печатење со најсветлите изградба, да се обезбеди вашиот багаж изгледа како одлично на 100th патување како што тоа го прави на првиот.Многу лесен и визуелно impactful, оваа збирка зема патување дизајн на следното ниво.

За стоката

Слична стока во категоријата