0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DELSEY Париз Хелиум Аеро Hardside Проширување со Багаж со Фабрика Тркала, Теал, Носат-На 21 Инчен

DELSEY Париз Хелиум Аеро Hardside Проширување со Багаж со Фабрика Тркала, Теал, Носат-На 21 Инчен

DEN 4208.88
Това е достапна

Износот

Лесен и Издржливи : Направен од 100% Поликарбонат, кој е материјал кој е исклучително еластични пукање и кршење, со длабоко метален заврши.Супериорен Маневрирање : двојно фабрика тркала се осигура исклучителни маневрирање и задржи НУЛА тежината на вашата рака.Најголемиот Капацитет : Овој куфер проширува до 2 инчи за дополнителни пакување простор.Оваа функција е одлична за пакување sovenirs за враќање патувања.Максимална Удобност : Ова се носат во торба има удобна рачка систем кој се заклучува во две позиции за леснотијата на користење, Димензии : 10 x 14.5 x 21 инчи.Лесен и Безбеден Пакување : Две големи целосно наредени прегради со повеќе џебови овозможи лесен пристап и организацијата за сите ваши елементи.Веб-ремени и zippered divider обезбеди облека и да помогне да се минимизира брчки.Големина На : Рачна 21 Инчен | Боја : Теал.

За стоката

Слична стока во категоријата