0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кенет Кол Реакција Дијамант Кула Багаж Колекција Лесни Hardside Проширување 8-Тркала Фабрика Патнички Куфер, Црна, 20-Инчни Се Носат На

Кенет Кол Реакција Дијамант Кула Багаж Колекција Лесни Hardside Проширување 8-Тркала Фабрика Патнички Куфер, Црна,

DEN 2759.76
Това е достапна

Износот

Големина : 20-Инчен Носат На | во Боја : Црна Тие велат дека дијамантите се една девојка е најдобар пријател. Пакување Димензии - 20.Целосно наредени, главната преграда за внатрешни карактеристики голем divider панел со вентилирачки, мрежа патент џеб и токи, заедно со страна виси патент џебот направен да ги чува помалите предмети.Под капакот има големи U-облик на патент џеб овозможувајќи за двојна двострано пакување, а zippered мрежа џеб, и еластична чевли џебови. С базирани и меѓународниот авио носат на големината барања и се вклопува во повеќето надземни кантите.Вкупно : 27" H x 17" W x 11" - 13" D.Својот лесен и пространа изградба ви помага да се придржуваат до авиокомпанијата тежина ограничувања и да се избегне непотребни аеродром такси, додека нејзиното проширување со патент карактеристика овозможува торба да се прошири дополнителни 2" за екстра капацитет на носивост.Премиум 8-тркала мулти-насочен spinners овозможи напор слободно-тежина маневрирање.Капитално-наредени, главната преграда за внатрешни карактеристики голем divider панел со вентилирачки, мрежа патент џеб и токи, заедно со страна виси патент џебот направен да ги чува помалите предмети. 24" Проверени-Големина Димензии. врз основа авиокомпанија носат на големината барања и се вклопува во повеќето авиокомпанија надземни бин прегради.Ги исполнува повеќето U.Опремен со здрав и user-friendly push-button стигнале количка се справи со кој се протега да се 41 инчи. 28" Проверени-Големина Димензии.Ако тоа е случај, тогаш Дијамант Кула багаж колекција од дизајнерот Кенет Кол е сигурен да биде девојка-on-the-go е најдобар пријател.Кога станува збор за пакување, Дијамант Кула багаж е одлично за чување на вашите лични предмети организирани.Целокупната Димензии - 22.

За стоката

Слична стока во категоријата