0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Travelpro Храбар Softside Проширување Rollaboard Исправена Багаж, Црвена, Проверени-Медиум 25-Инчен

Travelpro Храбар Softside Проширување Rollaboard Исправена Багаж, Црвена, Проверени-Медиум 25-Инчен

DEN 4799.76
Това е достапна

Износот

Направен од цврсто, со висока густина полиестер ткаенини со waterrepellent слој за поголема дамка отпор.Силна, telescoping авиони-одделение алуминиум справи ќе престане во 38" и 42" за корисниците на различни височини.Високи перформанси топката-имајќи тркала дава мазна се тркалаат.Заштитна засилен тркала живеалишта, пропадна чувари и моделирани агол чувари заштита на висока носат поени.Компресија ремени за дополнителна безбедност се rubberized токи за удобност.Внатрешни работи мрежа џеб е погодно изграден во капакот.Големи, zippered внатрешни работи влажни џеб е идеален за влажна или валкани предмети.Прилагодливи задржете надолу ремени задржи содржината во место.Карактеристики повеќе cushioned neoprene носат рачки. 2" проширување обезбедува дополнителни пакување капацитет.Поддржани од страна на Travelpro изграден за цел живот ограничена гаранција со доверливи придружник ветување.Случај Димензии : 25x16x10 Целокупната Димензии : 26x16.5x10.5 Тежина : 8.2 lbs.Големина : Селектирани-Медиум 25-Инчен | Боја : Црвена.

За стоката

Слична стока во категоријата