0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DELSEY Париз Хелиум Аеро Hardside Проширување со Багаж со Фабрика Тркала, Титаниум, Носат-На 21 Инчен

DELSEY Париз Хелиум Аеро Hardside Проширување со Багаж со Фабрика Тркала, Титаниум, Носат-На 21 Инчен

DEN 2366.40
Това е достапна

Износот

Лесен и Издржливи : Направен од 100% Поликарбонат, кој е материјал кој е исклучително еластични пукање и кршење, со длабоко метален заврши.Супериорен Маневрирање : двојно фабрика тркала се осигура исклучителни маневрирање и задржи НУЛА тежината на вашата рака.Најголемиот Капацитет : Овој куфер проширува до 2 инчи за дополнителни пакување простор.Оваа функција е одлична за пакување sovenirs за враќање патувања.Максимална Удобност : Ова се носат во торба има удобна рачка систем кој се заклучува во две позиции за леснотијата на користење.ТЕЛОТО ДИМЕНЗИИ - 20.5x14.5x10 инчи.Лесен и Безбеден Пакување : Две големи целосно наредени прегради со повеќе џебови овозможи лесен пристап и организацијата за сите ваши елементи.Веб-ремени и zippered divider обезбеди облека и да помогне да се минимизира брчки.4 близнак фабрика тркала сите ротира 360 степени. 100% поликарбонат со гланц што го прави случај исклучително лесен.Четири близнак фабрика тркала осигурувањето мулти-насочен тркалање и факултативниот стабилност со нула тежината на вашата страна.Вдлабнати "еден-на копчето" заклучување се справи со систем со индустриски одделение алуминиумски цевки и моделирани ергономски удобност зафат се справи.Целосно наредени внатрешни работи со две прегради за пакување и организирање на облека и патување додатоци.Интегрирани 3-dial tsa-прифатени комбинација брава.Големина На : Рачна 21 Инчен | Боја : Титаниум.

За стоката

Слична стока во категоријата