0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PattyHong Ноќ Визија Бинокуларна, Дигитални Инфраред Бинокуларна Ноќ Визија Уред, Дигитални Ноќ Визија за Лов, Monocular Инфраред Ноќ Визија Уред за Ноќен Лов, Отворен Кампу

PattyHong Ноќ Визија Бинокуларна, Дигитални Инфраред Бинокуларна Ноќ Визија Уред, Дигитални Ноќ Визија за Лов,

DEN 2308.80
Това е достапна

Износот

Мулти-Функција Ноќ Визија : Шлем-тип на инфрацрвени бинокуларна ноќ визија уред е разноврсна ноќ визија уред.Вграден Во Инфрацрвен Emitter : Може да се користи во услови на слаба светлина или целосно темно за да се постигне најдобар гледање на далечина.Ноќно Моќ : Користете CR123 литиум батерија за долго траење на батеријата.Зголемување е 1 пат; отворот е 24 мм; на набљудување на далечина е 80 метри;.Monocular Шлем од Типот на Ноќно Уред : Тоа е најмалиот ноќ визија уред во ноќта визија уред семејство.Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се справи со вашиот проблем и во време и служи.Оваа инфрацрвен телескоп е многу погодна за употреба на отворено во текот на ноќта, како што се : отворено авантура, ноќта риболов, фарма за безбедност, итн.Спецификација : Име : Инфрацрвен ноќ визија device Observation зголемување : 1x Lens дијаметар : 24mm Observation растојание : 80 m Field на гледање : 30 degrees Active инфраред : yes Temperature : -25 до 40 degrees Mediation Центар : 36 Power снабдување тип : 3 V литиум батерија (без батерија, треба да се купи одделно)Излез ученик, на далечина : 12mm Weight : 0.8 kg Size : 175*123*72 (mm)Диоптрија : ±5 Imaging резултати : зелена imaging Tripod интерфејс : Да, 1/4 inch Packing листата : Ноќно X1 (Само еден е вклучено во тоа, нема други производи кои се вклучени.)Белешки : Поради агол на камерата и светлината проблеми, може да се хроматските аберации од реалните на производот.Поради рачни мерења на локации, може да постојат грешки со вистински производ, ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате други прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во времето, ние ќе ви одговори и да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

За стоката

Name:
Infrared night vision device
Observation magnification:
1x
Lens diameter:
24mm
Observation distance:
80 m
Field of view:
30 degrees
Active infrared:
yes
Temperature:
-25 to 40 degrees
Mediation Center:
36
Power supply type:
3V lithium battery (without battery, need to be purchased separately)
Exit pupil distance:
12mm
Weight:
0.8kg
Size:
175*123*72 (mm)
Diopter:
±5
Imaging results:
green imaging
Tripod interface:
Yes, 1/4 inch
Packing list:
Night vision X1 (Only one is included, no other products are included.) :
Notes:
Due to the camera angle and light problems, there may be chromatic aberrations from the actual product. :
Due to manual measurement, there may be errors with the actual product, thank you for your understanding. :
If you have other questions about this product, please contact us via email in time, we will reply you and solve your problem as soon as possible. :

Слична стока во категоријата