0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бубачки Долго Ковчег Лажни Нокти Совети - 500Pcs Акрилик Притиснете на Ноктите Јасно Вештачки Лажни Ноктите со Ноктите Лепила за на доградба на Акрилни Нокти/Натопи в?

Бубачки Долго Ковчег Лажни Нокти Совети - 500Pcs Акрилик Притиснете на Ноктите Јасно Вештачки Лажни Ноктите со

DEN 311.76
Това е достапна

Износот

СИГУРЕН КВАЛИТЕТ : Нашата лажни нокти совети се направени со висок квалитет АБС материјал, тие се дише, лесни и издржливи, прави вашите нокти изгледа природно и убаво.Немаат никакви токсини, без мирис, не штети на ноктите и здравје.РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА на : Не се 500 персонални компјутери вештачки нокти совети, вклучува 10 различни големини со 50 ноктите на секоја големина, што е индивидуално нумерирани 0-9. Лесно да се избере соодветна големина за секој прст.ПОВЕЌЕ APPLICTION : Може да се користи за на доградба на акрилни нокти, натопи во прав ноктите, поли помине продолжување гел , гел лак, одлична за нокти салон, DIY дома ноктите уметност.Совршен за секоја и било каков настан!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ЛЕПИЛО ЛЕПИЛА : Силно лепило помине лепак е брзо сушење, брзо поврзување, може да трае 14-30 дена.За да трае подолго, ве молиме бидете сигурни дека нема меурчиња или вода на вашите нокти за барем еден час пред да се пријавите помине лепак. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање : од која било причина не ви се љубовта бубачки лажни нокти совети, дозволете ни да знаеме, ние ќе ви даде целосна наплата или ви испрати замена, без прашања праша.Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за сега.

За стоката

Слична стока во категоријата