0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Природни Ковчег Лажни Нокти - ECBASKET 500pcs Балерина на доградба на Акрилни Нокти Целосно Покривање Балет Форма на Вештачки Лажни Нокти Совети 10 Големини

Природни Ковчег Лажни Нокти - ECBASKET 500pcs Балерина на доградба на Акрилни Нокти Целосно Покривање Балет Форма

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

★Високо Квалитетен Материјал 2.Одберете ја точната големина лажни нокти, за секој прст;. 3.Се применуваат лепак за нокти; 4.Се применуваат тенок слој од лепило за нокти;. 5.Со почеток во cuticle, потоа притиснете и задржете околу 5 секунди. 6.Датотеката 2.Одберете ја точната големина лажни нокти, за секој прст;3.Се применуваат лепак за нокти; 4.Се применуваат тенок слој од лепило за нокти;5.Со почеток во cuticle, потоа притиснете и задржете околу 5 секунди;6.File & форма вашиот нов ноктите ако е потребно и да започне вашата помине уметност за работа.

За стоката

Слична стока во категоријата