0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GYZCZX Професионален Маникир Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers Поставите Педикир Поставите Помине Чешлање Комплет за Патување Помине Алатка за Жените & Маж

GYZCZX Професионален Маникир Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers Поставите Педикир Поставите Помине

DEN 8256.24
Това е достапна

Износот

Лесен за употреба и за двете ноктите и ноктите.Мини големина и преносни, лесен за носење, погоден за патување употреба.Изработени од нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа и нарушување.Трајни производи за употреба, има долг животен век.Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употреба.Лесен за употреба и за двете ноктите и ноктите.Мини големина и преносни, лесен за носење, погоден за патување употреба.Изработени од нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа и нарушување.Трајни производи за употреба, има долг животен век.Погоден за Професионални Салон употреба или дома use Material : Нерѓосувачки Steel Size : Како на сликата shown Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.

За стоката

Слична стока во категоријата