0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WSZJJ Нога Бања Големи Нога Спа Кофа Нога Слив за Впива Нога,Педикир,Спа и Нога Масажа (Боја : A)

WSZJJ Нога Бања Големи Нога Спа Кофа Нога Слив за Впива Нога,Педикир,Спа и Нога Масажа (Боја : A)

DEN 7922.40
Това е достапна

Износот

★ Трајни носат-отпорни, убавина нога када. ★Спаси работна едноставна и великодушни нога бања барел. ★Производ материјал : користење на еколошки материјал, таписерии изработка без burrs, не-токсични и без мирис, издржливи. ★ Хуманизирано се справи со дизајн : се Справи со дел е удобен и лесен за подигање на вода и фрлаат вода и крпа за бања може да бидат обесени кога дршката е рамен.Тоа е многу практично. ★Анти-зрачење масажа дизајн : На дното е опремен со масажа дизајн за да се направи нозете поудобно.Долниот раб на корпата е со цел да се спречи контакт помеѓу дното на корпата и на земјата, спречување на температура на водата од намалување.Производ големина : 30*42*26cm Product боја : слика color Product облик : неправилни shape Whether со масажа : Yes Water ниво висина : 13 LRegular нога масажа, се грижи за семејството, здравјето, уживаат удобно нога бања време.

За стоката

Слична стока во категоријата