0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нога Бања Барел Нога Спа и Massager,се Задржи Топло Меурчиња, Смирувачки Впие Масажа Јазли, Педикир Pumice Камен,Масажа, за Уморни Стапала Стрес Нога Бања Барел (Боја : Б)

Нога Бања Барел Нога Спа и Massager,се Задржи Топло Меурчиња, Смирувачки Впие Масажа Јазли, Педикир Pumice Камен,Масажа,

DEN 2450.40
Това е достапна

Износот

♥ Голем капацитет дизајн е доволно за да се впие, а мал котел за топла вода се натопени со теле за ублажување на заморот~. ♥ Тоа може да се случи лесно, и девојки лесно може да го земе и да си одат дома од работа,-се-притиснете за да го промените тенџере, се впие нозете удобно~. ♥ Наменета за преоптоварените со работа нозе, овој нога спа доаѓа со invigorating меур масажа ленти за промовирање на подобри циркулацијата и има за цел да обезбеди ослободување од заеднички нога заболувања. ♥ Опремени со функции, вклучувајќи меур турбо ленти, масажа јазли, лесно се прелива вода spout и пополнете линија.Чувајте ги вашите нозе мазна, и омекне груба кожа користење на преносните ексфолиране pumice камен. ♥ Добра за целото семејство : Нашите луксузни нога спа вклопува нога носители и двете големи и мали, Совршен за поглезите ноќите со пријателите и семејството.ПРОИЗВОД INFORMATIONName : Свитлива нога бања barrel Material : PPSize : 42*39*20*31.5*cm Color : A : сина, Б : розова,Функција : Здравје-зачувување нога bath Soak вашите нозе да се задржи во добра здравствена состојба, да се ублажат напнатоста и заморот на ден, впие нозете во топла вода за да помогне циркулацијата на крвта олеснување на замор, и да спијат повеќе sweetly Quality услуга : Ако имате било какви прашања во текот на шопинг процес, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата