0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Високо Технолошки Нога Massager Машина со Топлина, Преносни Одење Греење, Shiatsu Длабоко Месење, Мулти-ниво на Поставки, се Зголемува Протокот на Крв во Крвотокот, се Вкло?

Високо Технолошки Нога Massager Машина со Топлина, Преносни Одење Греење, Shiatsu Длабоко Месење, Мулти-ниво на

DEN 19197.60
Това е достапна

Износот

Погоден за секого.Може да се прилагоди според личните желби.Мулти-функција слободни прилагодување : 4 масажа интензитет да ги задоволат вашите потреби, погоден за уживање лична масажа.Се тоа за себе или вашето семејство и пријатели користите подножјето massager за 30 минути дневно за да се подобри здравјето на вашето тело.Но постои мала тежина.Опремен со smart далечински:Рачни контролер овозможува слободен контрола на уредот. ✦ ✦Спецификација : ✦ ✦ Материјал : Високо Технолошки ABS ✦ ✦ Боја : Зелена, Сребро ✦ ✦ капацитетот на Батеријата : 2600m Ah ✦ ✦ Моќност : 6 W ✦ ✦ Нето тежина.Може да се прилагоди според личните желби.Лесен и едноставен за употреба.5x9cm ✦ ✦ време на Полнење : 4 часа ✦ ✦ Употреба Времетраење : 8 часа ✦ ✦ Одговара : Одговара на Нозе Да се Жени/Мажи Големина 3 -11 ✦ ✦Пакет вклучуваат : ✦ ✦ 1 × Висока Технологија Нога Massager Машина ✦ ✦ 1 × USB Кабел ✦ ✦ 1 × Упатството ✦.Лесен и едноставен за употреба.Погоден за секого. ✦ ✦ Ефикасно греење на Воздухот-торба масажа обезбедува вистинската количина на топлина за вашите нозе целата година, ефикасно греење ладни стапала и нозе, намалување на нога замор и промовирање на циркулацијата на крвта.Нога massager за одење : Технолошки дизајн, независни една нога масажа, кога се користи можете да одиме, за разлика од традиционалните нога масажа машина може само да биде фиксиран во едно место.Апсолутно луксузен здравје подароци:одличен подарок со смисла за дизајн и практичност.Можете да започнете со користење со слаб интензитет.15 минути автоматско темпиран масажа.295 kg ✦ ✦ Производ Големина : 34x11x13cm ✦ ✦ Пакет Големина : 41.615 kg ✦ ✦ Бруто Тежина : 2.Се тоа за себе или вашето семејство и пријатели користите подножјето massager за 30 минути дневно за да се подобри здравјето на вашето тело.Можете да започнете со користење со слаб интензитет.Но постои мала тежина. ✦Висока Технологија Нога Massager Машина со Топлина, Shiatsu Длабоко Месење, Мулти-Ниво на Поставки, се Зголемува Протокот на Крв во Крвотокот, се Вклопува Нозе Да се Жени/Мажи Големина 3 -11 ✦ ✦Карактеристики на Производот : ✦ ✦ Технолошки дизајн, независни една нога масажа, кога се користи можете да одиме, за разлика од традиционалните нога масажа машина може само да биде фиксиран во едно место.

За стоката

✦ Material:
High Tech ABS
✦ Color:
Green, Silver
✦ Battery capacity:
2600mAh
✦ Power:
6W
✦ Net weight.:
1.615kg
✦ Gross Weight:
2.295kg
✦ Product Size:
34x11x13cm
✦ Package Size:
41.5x20.5x9cm
✦ Charging time:
4 hours
✦ Use Duration:
8 hours
✦ Fit :
Fits Feet Up To Women/Men Size 3 -11
✦Package include:
✦ 1 × High Tech Foot Massager Machine :
✦ 1 × USB Cable :
✦ 1 × Instruction Manual :

Слична стока во категоријата