0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Проф. д-р Pedi Callus Смена за Нозете Нога Scrubber Мртвите Кожата Смена Електрични Нога Датотека Батерија Водоотпорен Педикир за Полнење за Испукани Потпетици со 3 Ролери Г?

Проф. д-р Pedi Callus Смена за Нозете Нога Scrubber Мртвите Кожата Смена Електрични Нога Датотека Батерија Водоотпорен

DEN 527.76
Това е достапна

Износот

Нога датотека со обезбедени адаптер за полнење за 3,5 часа.Електрични нозе callus removers x 1 Transparent заштитна маска x 1 Medium песок мелница x 1 Coarse песок мелница x 1 USB полнење кабел x 1 Color кутија прирачник x 1 Fine песок мелница x 1 Cleaning четка x 1.Едноставно наполнете ја батеријата на cordless електричен. 1200m Ah Li-ion батеријата може да се користи до 99 минути. Крупен песок мелница x 1. Парична казна песок мелница x 1.Притиснете на прекинувачот три пати да се затвори.Не се кријат во затворени чевли, и не го посрамоти луѓе со callous нозе.По мелење на кожата на нозете, можете да го исплакнете главата сам, или можете да ја исплакнете целата машина под славина (продолжува впива во вода е забрането). Електрични нога callus смена може да се направи нозете изгледаат чиста, здрава и привлечна. Проѕирна заштитна маска x 1.Електрични нога callus смена може да се направи нозете изгледаат чиста, здрава и привлечна.Не се кријат во затворени чевли, и не го посрамоти луѓе со callous нозе.Било прашање во врска со нашата Електрични Нозе Callus Removers, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа.Тоа може да ја зајакне вашата доверба и почит што го заслужуваат во општествениот живот. Четка за чистење x 1. Медиум песок мелница x 1.Услуги : Обезбедување на вас со висок квалитет и целосна поддршка на корисниците на услуги е наш врвен приоритет. Полнење преку USB кабел x 1.Тоа може да ја зајакне вашата доверба и почит што го заслужуваат во општествениот живот.Литиум батерија 1200 m Ah, задолжен за 3.5 часа непрекината на батеријата е околу 99 минути.Електрични нозе callus removers x 1.Кога останатите власт е помалку од 10, ве молиме полнење со текот на времето, бројот ќе продолжи да трепка и промените за време на полнењето, 99 значи полнењето е завршено, и на екранот не се прикаже 100.Ергономски дизајн-Водоотпорен:Лесно да се одржи на справи, Тело со осветлување.

За стоката

Слична стока во категоријата