0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SPNEC Автоматско Нога Пилинг Електрични Нога Мелење Уред Убави Нозе Артефакт Нога Пилинг Мртвите Кожата Callus Нож Педикир Машина Педикир

SPNEC Автоматско Нога Пилинг Електрични Нога Мелење Уред Убави Нозе Артефакт Нога Пилинг Мртвите Кожата Callus

DEN 585.60
Това е достапна

Износот

Име на производ : електрични педикир.Производ големина : 85 X83 X31 MM.Производ нето тежина : 110g.Боја : White Rated моќ : 2.0 WPacking големина : 109 X109 X47 MMProduct бруто тежина : 209g Product функција : мелење нозе, exfoliating мртвите skin Cleaning метод : чистење на мелење глава поинаку, телото не може да се мијат со вода, тоа може да биде суспендиран со крпа.

За стоката

Слична стока во категоријата