0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Електрични Нога Scrubber Педикир Нога Датотека Callus Смена Тешко Кожата Смена за Нозете Потпетици и Мртвата Кожа

Електрични Нога Scrubber Педикир Нога Датотека Callus Смена Тешко Кожата Смена за Нозете Потпетици и Мртвата Кожа

DEN 479.76
Това е достапна

Износот

Батерија и погодни да се носат : Ова педикир алатка има вграден-во 1500m Ah батеријата.Преносни и cordless да се користи дома и на отворено по целосно полнење за мажи, високи потпетици жени, стари луѓе и прирачник работници.Безбедно и Удобно да го Користите : Посебни ергономски не се лизга дизајниран, нога датотека уред е лесно да се одржи и не треба да се грижите за паѓање.Со погруб и неспокојот ролери, автоматски се заштити и да се избегне оштетување на вашиот здрава кожа.Може да бидат сигурни да го користите callous смена.Високо Квалитетен Материјал : Овие ролери глави се квалитетни и добра изработка, се состои од хард квалитет микро-алумина и фино мелен кристали, за да се обезбеди договор со callus и тешко кожата на нозете.Водоотпорен : Тоа може да биде лесно да се мијат и се чистат под вода што го прави на ролки како изгледаат свежо повторно.По Продажбата на Услугата : Можете да не контактирате 7x24 за било какви проблеми.Ние би сакал да ви служи во секое време.Совети : 1. За употреба на тешко кожата на нозете само. 2. Да се чува вон дофат на деца. 3. Не користите во истата област за повеќе од 3-4 секунди на времето. 4. Престанете да ги користите веднаш, ако иритација или непријатност се случува.Не користите на скршени, болно или иритирана кожа.

За стоката

Слична стока во категоријата