0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SPNEC Електрични Нога Мелница за Отстранување на Мртвата Кожа и Calluses Артефакт Подножјето Кожата Нож Пета Батерија Алатка за Домаќинство Автоматско Педикир

SPNEC Електрични Нога Мелница за Отстранување на Мртвата Кожа и Calluses Артефакт Подножјето Кожата Нож Пета Батерија

DEN 2480.64
Това е достапна

Износот

Име на производ : електрични педикир.Напон : 110 -240 V.Време на полнење; 8 часа.Зачувани моќ метод : USB полнењето.Време на полнење : 2.5 h Usage Време : 45 Mins Batteries се Вклучени : No Power Тип : Rechargeable Material : ABS.

За стоката

Слична стока во категоријата