0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Електрични Нога Датотека и Callus Смена за Нозе со Прецизност Убавина | Home Педикир за Полнење за Свилен Мазни Нозе

Електрични Нога Датотека и Callus Смена за Нозе со Прецизност Убавина | Home Педикир за Полнење за Свилен Мазни

DEN 300.00
Това е достапна

Износот

POWER PRO НОГА ДАТОТЕКА Донесе бањата дома, со нашите о-па-уживање Електрични Callus Смена.Секој сака мазна, прекрасни нозе, и сега ќе можат да уживаат во луксузни, свилен се чувствуваат на професионална педикир, десно од вашиот дом!.ЕЛЕКТРИЧНИ НОГА ДАТОТЕКА Наша Моќ Про Нога Датотека не сите работат за вас, со една единствена, врти главата, кои нежно се струже и инциденти груб и callused на кожата, отстранување на суво, мртвата кожа, и оставајќи го ви со мека, домот нозе – луксузен што може да си дозволи!.ЕЛЕКТРИЧНИ CALLUS СМЕНА Со Електричен Callus Смена, нема потреба за интензивно триење и стружење да се постигне чиста изгледот што го сакате – само нежно се кандидира на Нога Датотека над твоите нозе, и нека Силата Про својата работа!.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Ергономски дизајнирана рачка е удобно да се одржи, идеален за сигурна, ефикасна употреба.Прецизност Убавина Power Pro е исто така одлична за други области со груба кожа или тешки calluses, како што се лактот и рацете.Пакетот вклучува замена на главата.ПРЕЦИЗНОСТ УБАВИНАТА Живее до нејзиното име, Прецизност Убавина е специјализиран за убавина алатки, шминка applicators и blenders, заедно со лицето производи и препарати за чистење.Прецизност Убавината е само на еден-стоп бренд да се добие сè што ви треба за вашата шминка рутина.Веруваме дека секој заслужува да изгледаат и се чувствуваат нивните најдобри!.

За стоката

Слична стока во категоријата