0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Linomo Ѕвезда во Облик на LED Ноќ Светлина Светилка Маскирна Зелена Кавер-Авто Senor Nightlight Приклучете за Деца Возрасни Момчиња и Девојки Спална соба Оркестарот

Linomo Ѕвезда во Облик на LED Ноќ Светлина Светилка Маскирна Зелена Кавер-Авто Senor Nightlight Приклучете за Деца

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Вклучува : Една ноќ светлина во пакет.Светлината Параметри : Напон : AC напон 220 V-50 Hz; Електрична Струја : AC 0.02 A; Моќност : 0.2 W, реално ниска енергија.Карактеристики : светлината автоматски се продолжува кога мракот и да го исклучите кога вашиот простор станува светла од сончева светлина, што е огромен погодност.Се применуваат : бања,спална соба,ходникот,скали,кујна,дневна соба, совршена за да се даде како мал подарок како што е поставен за секоја соба.Забелешка : ве Молиме да го потврдите купувањето на Linomo продавница, и ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.Вклучува : Една ноќ светлина во package Light Параметри : Напон : AC напон 220 V-50 Hz; Електрична Струја : AC 0.02 A; Моќност : 0.2 W, реално ниска energy Features : светлината автоматски се продолжува кога мракот и да го исклучите кога вашиот простор станува светла од сончева светлина, што е огромен convenience Apply : бања,спална соба,ходникот,скали,кујна,дневна соба, совршена за да се даде како мал подарок како што е поставен за било room Note : ве Молиме да го потврдите купувањето на Linomo продавница, и ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.

За стоката

Слична стока во категоријата