0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Aveda Invati Скалпот Revitalizer Трио-Pack, 5 fl Унца

Aveda Invati Скалпот Revitalizer Трио-Pack, 5 fl Унца

DEN 3624.00
Това е достапна

Износот

Помага да се поттикнуваат и да се рехабилитира скалпот околу фоликулите кога во масиравме.Комбинација на витамин д состојки е докажано дека помагаат да се забрза микро-циркулација со терапевтска масажа.Создава оптимална средина за здрава коса.Aveda invati скалпот revitalizer трио рефил пакет.

За стоката

Слична стока во категоријата