0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AFANG Замени Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата & Страна Копчињата за Huawei Y7 Про (2019)(Црна Боја) (Боја : Црна)

AFANG Замени Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата & Страна Копчињата за Huawei Y7 Про (2019)(Црна

DEN 868.80
Това е достапна

Износот

100% тестирани висок квалитет на Задниот Поклопец замени.Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата & Страна Копчињата за Huawei Y7 Про (2019)(Црна).Лесен за употреба.1. Задниот поклопец замена за Huawei Y7 Про (2019) 2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

За стоката

Слична стока во категоријата