0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LIYUNSHU Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei P30 Лајт(Сино) (Боја : Црна)

LIYUNSHU Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei P30 Лајт(Сино) (Боја : Црна)

DEN 679.20
Това е достапна

Износот

Телефон на капакот на Батеријата.Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei P30 Лајт(Сино).Телефон Батеријата cover1. Задниот поклопец замена за Huawei P30 Лајт 2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

За стоката

Слична стока во категоријата