0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YANGJ Целосна Домување Капак (Пред Домување LCD Рамка Рамки Плоча + Батеријата на Задниот Капак) за Галакси S6 / G920F(Злато) (Боја : Злато)

YANGJ Целосна Домување Капак (Пред Домување LCD Рамка Рамки Плоча + Батеријата на Задниот Капак) за Галакси S6

DEN 1612.80
Това е достапна

Износот

Телефон Батеријата На Задниот Поклопец.Телефон Батеријата Назад Cover1. Висок квалитет на целосно домување покрие замена за Samsung Галакси S6 / G920.2. Замени скршен или нефункционален покрие со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

За стоката

Слична стока во категоријата