0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AFANG Замена 10 КОМПЈУТЕРИ LCD Digitizer Назад Лепило Налепници за Галакси A40

AFANG Замена 10 КОМПЈУТЕРИ LCD Digitizer Назад Лепило Налепници за Галакси A40

DEN 1161.60
Това е достапна

Износот

Лепило налепница замена за мобилни телефони. 10 КОМПЈУТЕРИ LCD Digitizer Назад Лепило Налепници за Галакси A40. Издржливи, со висок квалитет и убав дизајн.1. LCD digitizer назад лепило налепница за Samsung Галакси A40.2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Целосно се вклопуваат и да работат.5. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

За стоката

Слична стока во категоријата