0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LIYUNSHU Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Уживајте во 9 Плус(Црн) (Боја : Виолетова)

LIYUNSHU Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Уживајте во 9 Плус(Црн) (Боја : Виолетова)

DEN 312.00
Това е достапна

Износот

Телефон на капакот на Батеријата.Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Уживајте во 9 Плус(Црна).Телефон Батеријата cover1. Задниот поклопец замена за Huawei Уживајте во 9 Plus2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

За стоката

Слична стока во категоријата