0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YANGJ Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A8 / A800(Црн) (Боја : Бела)

YANGJ Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A8 / A800(Црн) (Боја : Бела)

DEN 1154.40
Това е достапна

Износот

Телефон Батеријата На Задниот Поклопец.Телефон Батеријата Назад Cover1. Висок квалитет на батеријата на задниот поклопец замена за Samsung Галакси A8 / A800.2. Замени скршен или нефункционален задните домување со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

За стоката

Слична стока во категоријата