0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Joyfeel Мерка Висина Ѕид Налепница Деца Соба Ѕид Decals Отстранлив Мурали за бебе соба за Статистика Дома Декорација Стил 4

Joyfeel Мерка Висина Ѕид Налепница Деца Соба Ѕид Decals Отстранлив Мурали за бебе соба за Статистика Дома Декорација

DEN 283.68
Това е достапна

Износот

Големина : Како што е прикажано.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал и никогаш не се на штета на ѕидот.Еколошки.Лесно да се отстрани без да остават дамки на површината.Овој ѕид налепница е лесно да се примени и само-лепило.Исечете било која големина на вашите потреби.Совршен за дневни соби, спални соби, кујни, соби за бебиња, деца и деца, канцеларии и чекалните, достапни во различни бои и стилови.Декорација на вашиот дом, го прават тоа потопол и послатка.Можете лесно може да стане вашата домашна декорација дизајнер.Со овој ѕид налепница за заштита на животната средина што може да им даде на вашите соби СТИЛ во неколку минути.Пакетот вклучува : 1 Постави * налепница Vikenner ѕид налепници може да бидат прикачени директно на ѕидови, керамика, стакло, прозорци, мебел, огледала, автомобили, итн.Лесно да се примени, да ги отстраните, промени положба и повторна употреба, без напуштање на било каква штета или остатоци.Идеална за сува, чиста и мазна површина.Декорација на внатрешни ѕидови или прозорците на куќата, тоалет, канцеларија, спална соба или бизнис.Answer : ___________________________ Note : 1. Не се држи до ѕидот или кора пепел. 2. Не се држи до трнлив површини.

За стоката

Слична стока во категоријата