0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
QISHENG DIY Ѕид Decals Цртан филм Симпатична Крилја Девојката Самовила Пеперутки Дома Декор Отстранлив Водоотпорен Девојки Соба Декорација Ѕид Налепници (Црна)

QISHENG DIY Ѕид Decals Цртан филм Симпатична Крилја Девојката Самовила Пеперутки Дома Декор Отстранлив Водоотпорен

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

❤【Здравје при користење】 : Нашата Винил ѕид decals се произведени со премиум индустриски одделение самолепливи vinyls.Еколошки, долготрајни.Украсете го вашиот дом или расадник очигледно, го прави тоа слатко. ❤【Лесно да се примени & отстрани】:Нашите самолепливи ѕид мурали налепници може лесно да биде кора и се држи до било каква рамна, чиста и не-текстура површината & може да се отстранува без да се оштети површината. ❤【Никогаш надвор од датумот】: секогаш може да се користи тоа, не грижете се за тоа wether биде надвор од датумот, не треба често замена, цена-ефикасен. ❤【Декорација сцени】 : Самовила ѕид decals е најдобар дома тинејџери соба оркестарот подарок декоративни објект, вашите девојки може да ги стави на секој дел насекаде каде што сакате.Нивниот висок квалитет ги прави прекрасен и посебни претстави.Оваа decal се совршени за девојки соба, игра соба, дневна соба, бебе соба соба декорација или некаде сакате да стане прекрасна!. ❤【Голема роденден и фестивал подарок】 : Смешни подароци за девојки.Без разлика дали сте во потрага за една спална соба оркестарот идеи,роденден подароци за вашата сакана, или само потрага по врвен квалитет girly ѕид оркестарот или стока, оваа симпатична печатење е совршен избор за секоја пригода!.Предупредување : 1. Не се држи до било прав обложени ѕид, неправилни површина, нафта и прашина на површината, насликани површини со Тефлон, дамка guard или VOC бои кои се користи. 2. Ако е потребно, се сече и DIY вашиот дом !Инструкции : 1. Чистење на површината со мека ткаенина, пред да се држиме. 2. Стави трансфер филм на врвот на графички налепница и се фаќа за тоа. 3. Излупете трансфер филм исклучување на лист хартија и да се држи на површината . 4. Внимателно излупете трансфер филм исклучување на графички налепница.

За стоката

Слична стока во категоријата