0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ѕидот Винил Сива Месечини Ѕвезди Decal 54 компјутери. Расадник Ноќ Оркестарот, Оригинален Изведувач Дизајн Vieli Арте. Лепило Месечината Ѕвезда Налепница за Деца. Бебе Н?

Ѕидот Винил Сива Месечини Ѕвезди Decal 54 компјутери. Расадник Ноќ Оркестарот, Оригинален Изведувач Дизајн Vieli

DEN 782.40
Това е достапна

Износот

Вклучува 3 листови на ѕид decals; Лист Големина : 12" x 12.5" (30 x 32 cm). 38 ѕвезди decals и 16 месечини decals.Ѕвезди големини се разликуваат, тие се околу 2.4 инчен x 2.4 инч.Месечината големина : 2.4 инчен x 2.8 инчи.БЕЗБЕДНО НА ЅИДОВИТЕ И ЛЕСНО СЕ ОТСТРАНУВА.Направени од отстранлив самолепливи пвц материјал.Издржливи и Отпорност на Влага.ЛЕСНО ДА СЕ ДРЖИМЕ.Секој член на вашето семејство може да се држиме нив!.АНТИ-ОТСЈАЈ МАТ ФИНИШ, што дава висок квалитет изглед.УНИКАТЕН дизајн од уметникот Gabriella Pruzzo @vieli_arte.На Boho Дизајн винил ѕид decals се љубов направи да се трансформира во вашата соба во еден од секогаш си сонував.Ги донесат дома ова ја поставува на племенски тематските decals вклучувајќи шатори, слатки животни, планини, триаголници, cactuses, меѓу другите.Тие се најлесен, најбрз, и повеќето достапен начин да ги красат секоја соба или рамна површина.Може да се држи вашиот decals на само за било каква мазна површина, вклучувајќи ѕидови, врати, прозорци, мебел, па дури и автомобили!Само бидете сигурни дека на површината е мазна и целосно да се исчистат пред примена на decal.Не се применуваат decals да недовршени дрво, тепих или друг текстил, како на влакна може да го направи на лепило и неефикасни.Decals се соберат лесно.Можете или да се формира модел преку вашиот ѕид или само користете ја вашата имагинација да се создаде свој дизајн слободно.Уживајте во вашиот decals за годините што доаѓаат!.

За стоката

Слична стока во категоријата